Meklējot datoru uz kura vēlaties spēlēt datorspēles varētu būt pat sarežģīts uzdevums. Viens no populārākiem jautājumiem ir “Kādu datoru pirkt?”. Lai tev palīdzētu, mēs esam izveidojuši savu rokasgrāmatu, kā izvēlēties savu pirmo spēļu datoru.

Šī rokasgrāmata ir paredzēta, lai palīdzētu iegādāties jau gatavu datoru. Tas nozīmē, ka tas jau ir samontēts un darbojas, nevis tāds, kas jums jāsaliek pašam. Savas priekšrocības ir jau gataviem datoriem, jo tā ir pārbaudīta kvalitāte, kā arī pieejamība un uzticamība. Šī izvēlē būs arī ātrāka un vienozīmīgi vienkāršāka.

Pirmais, kas ir nepieciešams jebkuram spēļu datoru pircējam, ir saparst, kādi ir viņu mērķi. Šeit ir dažas vissvarīgākās lietas, kas jāņem vērā.

  • Vai dators tiek pirkts, lai spēlētu tikai vienu spēli, vai, lai spēlētu vairākas spēles?
  • Kādas ir šīs spēles?
  • Vai šīs spēles ir grafiski prasīgas?
  • Vai es vēlos, lai man būtu tāds nākotnes drošs dators, kas nākamajos gados varētu atskaņot trīskāršus A nosaukumus ar augstas klases grafiku?
  • Vai es vēlos spēlēt spēles, atrodoties ceļā, vai es bieži ceļoju, vai uzturoties mājam pie datora galda?

Katra atbilde uz jautājumu mainīs, kāda veida datoru meklējat. Ja jūs galvenokārt plānojat spēlēt vecāku spēli, piemēram, Overwatch vai Rainbow Six Siege, spēles vadīšanai nevajadzētu kaut ko neticami spēcīgu pat visaugstākajos grafiskajos iestatījumos.

Ja vēlaties ienirt jaunākās spēlēs, piemēram, gaidāmajā Cyberpunk 2077, Control, Final Fantasy XXIV un citur, jums būs nepieciešama labāka iestatīšana. Ja jūs daudz ceļojat, ir spēcīgi pretendenti uz spēļu klēpjdatoriem. Un, ja vēlaties straumēt vai strādāt ar daudzuzdevumu palīdzību, jums būs nepieciešams dators ar noteikta veida procesoru.

Uzdodiet sev visus šos jautājumus, precīzi izdomājiet, ko vēlaties darīt ar savu jauno datoru, un ņemiet tos visus vērā.